Hakkımızda

Merhabalar;
İnci Rezistans ve Makine Sanayi Şirketi 1999 yılında kurulmuş olup , 20 yılı aşkın süredir yılmadan kaliteli ve güvenilir bir şekilde üretime devam ediyoruz. Bizlerden desteğini esirgemeyen müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten de ayrıca gurur duyarım.

 

Vizyonumuz;

Yenilikçi fikirlere açık olmak , kaliteden asla ödün vermeden müşteri odaklı çözümler üretmek anlayışı firmamızın temel prensibidir.
Bilindiği üzere gelişmiş firmaların Ar-Ge departmanı sayesinde kendilerini piyasaya kabul ettirerek ve bunun ilk faydası olarak da müşteri portföyünün artması olmuştur.Firmamızın değişen tüketici talepleri ve ”Koşulsuz Müşteri Tatmini ” prensibimiz doğrultusunda ürün değişikliklerini , pazar ihtiyaçlarına zamanında ve ekonomik olarak cevap vermek en hızlı ve en düşük maliyetle ürün geliştirmek ve kalite iyileştirme çalışmalarını yürütmek için Ar-Ge harcamalarına büyük bir ödenek ayırmaktadır.
Amaçlarımıza , Başarı hedeflerimize ulaşmamız için görüş, öneri (hayallerinizi) , istek ve şikayetlerinizi lütfen bize bildiriniz…

Hayallerinizi

Fikirlere;

Fikirlerimizi de

İcraatlara

Dönüştürebildiğimiz

Zaman

Başarılı Sayılırız…..

Durmayın

Hayal edin!…..