Hakkımızda

Merhaba;
İnci Makina & Rezistans Sanayi firmasının Genel kurucusu Metin DEMİRBİLEK’tir. 1984 yılı İstanbul Üsküdar doğumluyum. 2006-2010 yılı arasında özel bir firmada çalıştım ve 29/11/2010 tarihinde İnci Makina & Rezistans Sanayi adını taşıyan kendi firmamı kurdum.Siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarım.

Vizyonumuz;

Yenilikçi fikirlere açık olmak , kaliteden asla ödün vermeden müşteri odaklı çözümler üretmek anlayışı firmamızın temel prensibidir.
Bilindiği üzere gelişmiş firmaların Ar-Ge departmanı sayesinde kendilerini piyasaya kabul ettirerek ve bunun ilk faydası olarak da müşteri portföyünün artması olmuştur.Firmamızın değişen tüketici talepleri ve ”Koşulsuz Müşteri Tatmini ” prensibimiz doğrultusunda ürün değişikliklerini , pazar ihtiyaçlarına zamanında ve ekonomik olarak cevap vermek en hızlı ve en düşük maliyetle ürün geliştirmek ve kalite iyileştirme çalışmalarını yürütmek için Ar-Ge harcamalarına büyük bir ödenek ayırmaktadır.
Amaçlarımıza , Başarı hedeflerimize ulaşmamız için görüş, öneri (hayallerinizi) , istek ve şikayetlerinizi lütfen bize bildiriniz…

Hayallerinizi

Fikirlere;

Fikirlerimizi de

İcraatlara

Dönüştürebildiğimiz

Zaman

Başarılı Sayılırız…..

Durmayın

Hayal edin!…..